MESLEKİ DAYANIŞMA TOPLANTILARI (MEDAT)

MESLEKİ DAYANIŞMA TOPLANTILARI (MEDAT)

MESLEKİ DAYANIŞMA TOPLANTILARI (MEDAT), özellikle Rotary camiasında mesleki iletişimi tesis etme ve iletişim yolu ile Rotary bünyesindeki iş insanları arasında güç birliği yaratma ruhuna dayanmaktadır. Çekmeköy RK tarafından bu ruhla başlatılan MEDAT toplantıları, yıllardır muhtelif konseptler ile Rotaryenler arasında iletişim, deneyim aktarması, bilgi transferi, tanışıklık artışı gibi kazanımlarla devam etmiştir.

Bizler Kulüplerimizde hizmet görevlisi olarak “kendinden öte hizmet” mottosu ile çalışırken “en çok yararlanan, en iyi hizmeti verendir” sloganını da dikkate alarak, sanayici ve iş insanlarından oluşan üyelerimizin, gelmekte olan “Yeşil Mutabakat” konusunda ihtiyaçlarını bu MEDAT toplantımızda ele alacağız.

28 Ocak Cumartesi saat 14.00’da İKV’de gerçekleşecek panelimizde hem bu ihtiyacın nasıl doğduğu ve nasıl ilerleyeceği konusunda farkındalık yaratıp, bilinç geliştirmeye hem de yapılabilecek eylemleri ve hazırlık adımlarını gözden geçirerek üyelerimiz arasında bilgi transferi oluşturulmuştur. Kulübümüz adına Raif Bolat ve Alper Terziye aynı zamanda Konuşmacı ve ev sahipliği yapan Ayhan Zeytinoğlu na teşekkür ederim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir