İzmit Belediyesi Adıyaman Çadır Yerleşkesi Çadır ve Lavabo Teslimi

İzmit Belediyesi Adıyaman Çadır Yerleşkesi Çadır ve Lavabo Teslimi

İzmit Rotary Kulübü Olarak İzmit Belediye Başkanımız Fatma başkan ile görüşmelerim sonucu; Tüpraş sahasında bulunan Sepeco inşaata ait 7 x 12 metre , 84 metre karelik sahra tipi büyük çadır ilgili firmadan İzmit Rotary Kulübü tarafından satın alınmıştır. Demontajı yapılarak paketlenmiş ve Adıyaman a Salı günü Seck edilmiştir. İzmit Belediyesi ekiplerince Çadırımız kurulmuş ve kullanıma açılmıştır.
Aynı Zamanda 1 adet 3lü Lavabo ve WC den oluşan Prefabrik Lavabomuz da İzmit Rotary Kulübü Tarafından sponsor aracılığı ile temin edilerek aynı bölge kullanımı için İzmit Belediyemize teslim edilmiştir.

  • İzmit Belediyesi Kontrolünde ; Kadın ve Çocuklarımız için psiko sosyal destek alanları, görüşme masaları , Çocuklar için oyun ve eğitim alanları , Kütüphane alanları oluşturulmak üzere değerlendirilen çadırımıza ;
  • İzmit Rotary Kulübü eşlerimiz de çocuk oyunları , oyuncaklar , kutu ve zeka oyunları , kitaplar , anne ve yaşlılar için yün, örgü aletleri ve etkinlik paketleri toplayacak Mart Başında Sevk planı için hazırlıklara başlamıştır.
  • Toplanan tüm paketler sosyal çadırımıza Mart başında gönderilecek şekilde plan yapılmıştır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir