İZMİT ROTARY KULÜBÜ DEPREM KOORDİNASYON TOPLANTISI

İZMİT ROTARY KULÜBÜ DEPREM KOORDİNASYON TOPLANTISI

Toplantımız ; bugüne kadar yapılmış olan ve yapılması planlanan deprem yardım paketleri ayni desteği dışında nakdi ve koordinasyon ekip planlaması ile gayet verimli geçmiştir.

Buna göre ;

1) İzmit Belediyesi ile birlikte valilik izinli deprem yardım paketleri toplama ve sevk kampanyamız devam etmekte .. ilk tırımızı gönderdikten sonra 2.tır için deprem bölgesine ihtiyaç listemizde bulunan malzeleri paketleyerek bana ulaştırmanız durumunda sevk planına dahil edilecektir.. sevk için sıkıntı yaşanan tır , kamyon temini için de desteklerinizi bekliyorum..

2) Deprem Sahası Gönüllü Destek ekibimiz @Rtn. Mehmet Özel başkanlığında kurulmuştur. Deprem bölgesine gidecek olan ekip için gerekli izinler yarın netleştirilerek 4 kişilik gönüllü ekip cuma günü hareket edecektir. İlk olarak belirlediğimiz saha incelemeleri sonrası uygun alana 98m2 sahara çadırı ( izmitte hazır) sevk montajı ve toplam 32 çadır temini ve montajı planı için ilk adımı atacaklardır. İzmit Rotary Kulübü Çadır Yerleşkesi için ön çalışma yapacakalardır.

3) izmit Rotary Kulübü Çadır Yerleşkemiz için @Rtn. Uğraş Çiftçi başkanlığında çadır temini , sevk ve lojistik destek ekibi kurulmuştur. Bu ekip gönüllü saha ekibimiz ile koordineli çadır temini ve sevki için çalışma yürütecektir.

4) Tüm bu çalışmalar ve destek kampanyamız için maddi destek ihtiyacımız olacak olup , düşündüğünüz deprem bağışlarının bir kısmını da bizim hesaplarımıza yönlendirmenizi önemle rica ederim. En ufak desteğiniz bile bir depremzede aileye konaklama için kapalı bir yer teminine vesile olacaktır.

Karılımlarıyla bize güç katan, katılamasalarda koca bir gücün arkamızda olduğunu hissettiren tüm rotaryen dostlarıma ayrıca teşekkür ederim..

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir