İzmit Rotary Kulübü ; ihtiyaç sahibi öğrenciler için Ingilizce dil eğitimi projesini hayata geçirdi.

İzmit Rotary Kulübü ; ihtiyaç sahibi öğrenciler için Ingilizce dil eğitimi projesini hayata geçirdi.

İzmit Rotary Kulübü üyesi Rotaryen Yenal Berzeg ve ortağı Rotaryen Ufuk Vurdum sponsorluğunda kentimizde okuyan başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere American Life Dil Kursunda İngilizce Dil eğitimi projemiz İzmit Rotary Kulübü liderliğinde bu akşam itibari ike hayata geçirilmiştir.

TEV Kocaeli şubemiz ile başarı ve gelir durumlarına göre titizlikle öğrenciler seçilmiştir. Bu zamana kadar dil eğitimi alamamış, almak isteyen ancak bir takım yetersizliklerden dolayı alamayan öğrenciler arasından TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt un titiz çalışması sonucu belirlenen ve dil kursu almaya hak kazanan 12 öğrenci için dil eğitim planı netleştirilmiştir.

Öğrencilerimiz bu akşam saat 18:00 de Amercan Life Dil Kursu Eğitim Binasında ağırlanarak İzmit Rotary ve American Life Kurum tanıtımı, seviye tespit sınavları, sınıflara yerleştirme ve ders programları lansmanları yetkin öğretmenler aracılığı ile yapılmıştır. Etkinlik sonrası bursiyerlere ikramda da bulunarak kaynaşma ortamı sağlanması planlanmış proje lansmanına İzmit Rotary Kulüp üyelerimiz de yoğun katılım gösterdi.

Bu proje ile birlikte ihtiyaç sahibi 12 bursiyerimiz eğitim imkanına kavuşacak olup , çok değerli sponsorlarımız Rotaryen Yenal Berzeg ve ortağı Rotaryen Ufuk Vurdum a , titiz ve özverili çalışmaları ile öğrenci tespitinde destek sağlayan TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt a izmit Rotary Kulüp başkanı olarak teşekkürlerimi sunarım.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir