İzmit Rotary Kulübü Yaşlılar Odası Açılışı

İzmit Rotary Kulübü Yaşlılar Odası Açılışı

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evi İzmitli Büyüklerimiz için İzmit Rotary Kulübü ve Darülaceze Vakfı iş birliği ile Yaşlılar dinlenme Odası tüm işleri ve eşyaları temin edilerek tamamlanmış ve Sosyal hizmetlere teslim edilmiştir.

Açılışa Geçmiş Dönem Guvernörümüz Gülperi Gürpınar ve Dönem Guvernörümüz Suat Baysan ve Eşi Belgin Baysan , Dönem Bölge Sekreteri Ece Acar, Guv. Yardımcılarımız Murad Ardaç ve Mehmet Özel ve Eşi Didem , İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu ve Eşini yalnız bırakmayarak  birlikte katılım gösterdi. DAV ve İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu ile Asırlık Çınar evi ve faaliyet alanları da gezilerek heyete bilgi verilmesinin ardında resmi açılış ve fotoğraf çekimleri yapıldı.

İzmitli Büyüklerimiz için değeri büyük ve keyifli bir alan sosyal hizmetler aracılığı ve İzmit Rotary Kulübü desteği ile şehrimize kazandırılmış oldu.

İzmit Rotary Kulübü başkanı Hüseyin Alçıoğlu, İzmit Belediyesi ile sosyal projelerde her zaman beraber olmaya ve böyle değerli projelere her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir