İzmit Rotary Kulübü başkanı Hüseyin Alçıoğlu , KYÖD başkanı Uğur Saral ı ağırladı.

İzmit Rotary Kulübü başkanı Hüseyin Alçıoğlu , KYÖD başkanı Uğur Saral ı ağırladı.

İzmit Rotary kulübünün 2636. dönemimizin 29. toplantısını Başkan Hüseyin Alçıoğlu “ Rotary ile Hayal edelim “ mottosu ile açarak gayet samimi ve keyifli bir toplulukla geride bıraktı.

Toplantıda geçmiş dönem projelerinin değerlendirmesinin yanında gelecek dönem etkinlik takvimi de gözden geçirilmiş oldu.

Aynı zamanda KYÖD Başkanı Uğur Saralı da ağırlayarak ; Doğrudan halkın oyları ile seçilen ilk kadın belediye başkanımız Leyla Atakan ın hayatını konu alan “Leyla Hanım “ Belgesel Filmi Gala Programı tanıtımı ve davetiyle ilgili keyifli bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyetin de toplantımıza katılarak KYÖD başkanı Uğur Saral ile beraber yapılan bu anlamlı projeye tüm üyelerimiz davet edilmiştir.

Davetleri ve katılımları için başkan Hüseyin Alçıoğlu ; Fatma Kaplan Hürriyet ve Uğur Saral a teşekkürlerini iletti.

Bu geceye sponsorluk yaparak çok önemli bir desteğe imza atan @⁨Rtn. Gürol Ciğerdelen⁩ e de başkan Hüseyin Alçıoğlu ayrıca teşekkürlerini sundu.

Kulüp üyeleri dışında toplantıya katılarak destek sözü alan başkan Hüseyin Alçıoğlu , katılan misafirler ; KOÜ Dr. Öğrt. Üyesi Nasır Çoruh , KOÜ Dr. Öğrt. Üyesi Murat Ünlü , Avukat Salih Balcıoğlu , İş insanı Said Mollavelioğlu, iş insanı Haluk Özcan a da ayrıca teşekkürlerini iletti.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir